Väggpendyl gustaviansk stil

Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, förgylld, gustaviansk stil, 1900-tal, urtavlan märkt FW Tornberg, Stockholm, höjd 75 cm, nyckel och pendel finns

En dekordel saknas, ytskador

305907

2015-04-19