Axel Sjöberg akvareller

Axel Sjöberg akvareller
Axel Sjöberg akvareller
Axel Sjöberg akvareller
Axel Sjöberg akvareller
Axel Sjöberg akvareller
Axel Sjöberg akvareller

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AXEL SJÖBERG (1866-1950):2 st, Skärgård i vinter, signerade Axel Sjöberg, akvareller, 13,5x23 resp 16x24 cm

305913

2015-04-19