Serigrafier efter Bengt H. Malmqvists fotografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JARMO SARISALMI, (3), ur "Flyin´ home", serigrafier, 1991, efter fotografier av Bengt H. Malmqvist, 1958, 2 signerade och daterade J. Sarisalmi 91/07, numrerade 11/200, grafiskt blad Miles Davies medföljer, ca 53x41 respektive 63x46 cm

1 oramad osignerad i originalmapp med hanteringsveck

305916

2015-04-19