George Catargi olja på papper

George Catargi olja på papper
George Catargi olja på papper
George Catargi olja på papper
George Catargi olja på papper

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEORGE CATARGI (Rumänien, 1894-1963): Byggnader vid vattendrag, signerad Catargi, olja på papper, 11x15,5 cm

305917

2015-05-16