George Catargi, olja på papper

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEORGE CATARGI (Rumänien 1894-1963): Runt lägerelden, signerad Catargi, olja på papper, ca 10x15 cm

305919

2015-05-16