IWC armbandsur i 18 k

IWC armbandsur i 18 k
IWC armbandsur i 18 k
IWC armbandsur i 18 k
IWC armbandsur i 18 k
IWC armbandsur i 18 k
IWC armbandsur i 18 k
IWC armbandsur i 18 k
IWC armbandsur i 18 k

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

IWC, 18 k guld, herrarmbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, plexiglas, datum, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original) cal: C8541B, verk nr: 2016542, boett nr: 2052538, diameter ca 34 mm

Gravyr, tavla med repor, slitage

305923

2015-04-20