Antifonarium 15/1600-tal

Antifonarium 15/1600-tal
Antifonarium 15/1600-tal
Antifonarium 15/1600-tal
Antifonarium 15/1600-tal

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

ANTIFONARIUM, 2 st, 15/1600-tal, handmålade notblad på pergament, ca 38x26 resp 43x24 cm

Kuntoraportti

Skador o veck

305928

Päivämäärä:

2015-04-19