Antifonarium 15/1600-tal
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ANTIFONARIUM, 2 st, 15/1600-tal, handmålade notblad på pergament, ca 38x26 resp 43x24 cm
Kuntoraportti
Skador o veck
305928
Päivämäärä:
2015-04-19