Pieter Verelst, tillskriven olja på pannå

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PIETER VERELST, tillskriven, Prinsessa av Orange, bär signatur och daterad 1665, olja på pannå, 46x35 cm.

Retuscher, förstärkt

305934

2015-04-19