Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
PIETER VERELST, tillskriven, Prinsessa av Orange, bär signatur och daterad 1665, olja på pannå, 46x35 cm.
Retuscher, förstärkt
305934
2015-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här