Torsten Palm oljemålning
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TORSTEN PALM (1885-1934):Stockholmsmotiv, signerad T Palm, olja på pannå, 30x39 cm
Kuntoraportti
305935
Päivämäärä:
2015-04-19