Torsten Palm oljemålning

Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TORSTEN PALM (1885-1934):Stockholmsmotiv, signerad T Palm, olja på pannå, 30x39 cm

Kuntoraportti

305935

Päivämäärä:

2015-04-19