Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSBÄNK / GAVLAR, 1900-tal, svärtat gjutjärn, i gjutningen märkta Skoglund & Ohlson/ Gefle, höjd ca 85 cm
Slitage
305943
2015-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här