Eric Hallström olja

Eric Hallström olja
Eric Hallström olja
Eric Hallström olja
Eric Hallström olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): "Järnvägsstation, Stocksund", signerad Eric Hallström, olja på pannå, 45 x 53 cm

305971

2015-04-19