Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD, Louis XV-stil, 1900-tal, fanerad i flera träslag, skinnklädd skiva, med beslag i gulmetall, höjd 77, 160x78 cm

ytskador, fanérbortfall

305991

2015-04-19