Oidentifierad konstnär oljemålningar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (2), signerad och daterad möjligen Wierth - 49, olja på duk, ca 38x30 resp 30x39 cm

Krackeleringar

306020

2015-04-19