Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (2), signerad och daterad möjligen Wierth - 49, olja på duk, ca 38x30 resp 30x39 cm
Krackeleringar
306020
2015-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här