Termometer hygrometer samt barometer

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HYGROMETER, TERMOMETER, BAROMETER, 1900-talets första hälft, bl a fodral i bemålad plåt, termometer märkt Acacia no 327, höjd ca 12-27 cm

Slitage

306031

2015-04-19