Gunnar Nylund golvvas

Gunnar Nylund golvvas
Gunnar Nylund golvvas
Gunnar Nylund golvvas
Gunnar Nylund golvvas
Gunnar Nylund golvvas
Gunnar Nylund golvvas
Gunnar Nylund golvvas
Gunnar Nylund golvvas
Gunnar Nylund golvvas
Gunnar Nylund golvvas

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GUNNAR NYLUND, golvvas, Rörstrand, stengods, spräcklig glasyr i blått, signerad R SWEDEN G.N AKT, höjd 44 cm

Slitage

306050

2015-04-19