Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBORD, med bord av intarsia, mahogny,1940-tal, höjd ca 63, 37x59 cm
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Ovan med smärre ytskador

306058

2015-04-19