Vas 1900-talets början
2015-04-19
306071
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS, 1900-talets början, flintgods, dekor av kvinnofigur, höjd ca 36 cm
Enstaka nagg