Matbord stolar
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
MATGRUPP, teak, Fastup, Danmark, 1950/60-tal, bestående av 4 st stolar klädda i grått fårskinn, samt matbord med iläggsskivor ca 50 vardera, höjd 74, 86x131 cm
Slitage, stolar med äldre lagningar
306082
2015-04-19