Matbord stolar

Matbord stolar
Matbord stolar
Matbord stolar
Matbord stolar
Matbord stolar
Matbord stolar
Matbord stolar
Matbord stolar
Matbord stolar
Matbord stolar
Matbord stolar
Matbord stolar
Matbord stolar
Matbord stolar

Klubbat för:

12 500 SEK

Schätzwert

7 000 SEK

Beschreibung

MATGRUPP, teak, Fastup, Danmark, 1950/60-tal, bestående av 4 st stolar klädda i grått fårskinn, samt matbord med iläggsskivor ca 50 vardera, höjd 74, 86x131 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, stolar med äldre lagningar

306082

2015-04-19