Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAV BECKER, väggpendyl, 1900-talets början, fodral i konstmassa samt trä,vitemaljerad urtavla med romerska siffror, blånerade visare, höjd höjd 43 cm
Slitage
306084
2015-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här