Gustav Becker väggpendyl

Gustav Becker väggpendyl
Gustav Becker väggpendyl
Gustav Becker väggpendyl
Gustav Becker väggpendyl
Gustav Becker väggpendyl
Gustav Becker väggpendyl
Gustav Becker väggpendyl
Gustav Becker väggpendyl

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAV BECKER, väggpendyl, 1900-talets början, fodral i konstmassa samt trä,vitemaljerad urtavla med romerska siffror, blånerade visare, höjd höjd 43 cm

Slitage

306084

2015-04-19