Harry Booström

Harry Booström
Harry Booström
Harry Booström
Harry Booström
Harry Booström
Harry Booström

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARRY BOOSTRÖM (1917-1996) "Regn och eld över Sardinien", signerad och daterad Booström -77 , blandteknik, 88 x 178 cm

Ytskador

306089

2015-04-19