Chiffonjé artdecostil
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHIFFONJÉ, 1900-talets första hälft, art deco-stil, valnöt och mahognyfanér, inredning med lådor och fack i ek, invändig belysning, kromade lådkoppar, höjd 131, bredd 70, djup 40 cm
repor, smärre ytskador
306097
2015-04-19