Chiffonjé artdecostil

Chiffonjé artdecostil
Chiffonjé artdecostil
Chiffonjé artdecostil
Chiffonjé artdecostil
Chiffonjé artdecostil
Chiffonjé artdecostil
Chiffonjé artdecostil
Chiffonjé artdecostil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1900-talets första hälft, art deco-stil, valnöt och mahognyfanér, inredning med lådor och fack i ek, invändig belysning, kromade lådkoppar, höjd 131, bredd 70, djup 40 cm

repor, smärre ytskador

306097

2015-04-19