Bartolomé Esteban Murillo, efter olja

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO, efter (1700-tal) Jungfru Maria, olja på duk, 104 x 77 cm

Restaurerad, krackeleringar

306112

2015-04-20