Endre Nemes blandteknik o collage

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ENDRE NEMES (1909-1995): "Solförmörkelse", signerad och daterad Endre Nemes 1965, blandteknik och collage, ca 28 x 34 cm
UTSTÄLLD: Kunsternas Hus Oslo 1969, Katalog No 4

306117

2015-04-19