Gustav Eriksson oljemålning

Gustav Eriksson oljemålning
Gustav Eriksson oljemålning
Gustav Eriksson oljemålning
Gustav Eriksson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAV ERIKSSON (1900-tal): Kvinnoporträtt, signerad Guér, olja på pannå, ca 22x14 cm

306121

2015-04-19