Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): Restauranginteriör, signerad och numrerad L. Jirlow, 41/225, färglitografi, ca 42 x 56,5 cm
306141
2015-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här