Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Restauranginteriör, signerad och numrerad L. Jirlow, 41/225, färglitografi, ca 42 x 56,5 cm

306141

2015-04-20