Orientaliska socklar

Orientaliska socklar
Orientaliska socklar
Orientaliska socklar
Orientaliska socklar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOCKLAR / STÄLL, 5 st, orientaliska, skuret trä, 1900-tal, en sockel med diameter 23 cm

Bruksslitage

306143

2015-04-20