Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): Irux, färgserigrafi, 1973, signerad, daterad Baertling 32/120, 1959-73. I. 44,5 x 85 cm
306144
2015-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här