Olle Baertling litografi

Olle Baertling litografi
Olle Baertling litografi
Olle Baertling litografi
Olle Baertling litografi

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Irux, färgserigrafi, 1973, signerad, daterad Baertling 32/120, 1959-73. I. 44,5 x 85 cm

306144

2015-04-23