Serveringsbricka silver 800 i rokokostil

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SERVERINGSBRICKA, silver/800, 1900-talets första del, rokokostil, stämplad Italien, 50 x 39 cm, vikt ca 1525 g

306171

2015-04-21