Birger Birger Ericsson

Birger Birger Ericsson
Birger Birger Ericsson
Birger Birger Ericsson
Birger Birger Ericsson

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGERBIRGER ERICSON (1904-1994): Jakt i djungeln, sinerad och daterad Birger 31, olja på pannå, ca 50x36 cm

306174

2015-04-20