Mauritz Finström oljemålning

Mauritz Finström oljemålning
Mauritz Finström oljemålning
Mauritz Finström oljemålning
Mauritz Finström oljemålning
Mauritz Finström oljemålning
Mauritz Finström oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAURITZ FINSTRÖM (1894-1955): Stortorget Örebro, signerad och daterad M. Finström 1948, olja på duk, ca 70x78 cm

306179

2015-04-20