Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Figurkomposition, signerad och daterad Wald. Sjölander 1947, gouache, ca 65x49 cm
Zustandsbeschreibung
306180
2015-04-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner