Waldemar Sjölander

Waldemar Sjölander
Waldemar Sjölander
Waldemar Sjölander
Waldemar Sjölander

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Figurkomposition, signerad och daterad Wald. Sjölander 1947, gouache, ca 65x49 cm

Zustandsbeschreibung

306180

2015-04-20