Walander Sjölander

Walander Sjölander
Walander Sjölander

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Figurkomposition, signerad och daterad Waldemar Sjölander 1967, gouache, ca 51x37 cm

306184

2015-04-20