Ornament Afrika

Ornament Afrika
Ornament Afrika
Ornament Afrika
Ornament Afrika
Ornament Afrika
Ornament Afrika

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ORNAMENT, Afrika, ca 1900-talets mitt, bestående av snäckor samt pärlor av polykromt glas, längd ca 112 cm

Skador

306187

2015-04-20