Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ORNAMENT, Afrika, ca 1900-talets mitt, bestående av snäckor samt pärlor av polykromt glas, längd ca 112 cm
Skador
306187
2015-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här