Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRITZ von DARDEL (1817-1901): "Fiskeby Sorrento", signerad och daterad FvDardel Sorrento 1882, akvarell, ca 26x36 cm
306189
2015-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här