Grötskål kärl

Grötskål kärl
Grötskål kärl
Grötskål kärl
Grötskål kärl
Grötskål kärl
Grötskål kärl
Grötskål kärl
Grötskål kärl
Grötskål kärl
Grötskål kärl
Grötskål kärl
Grötskål kärl
Grötskål kärl
Grötskål kärl
Grötskål kärl
Grötskål kärl

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÖTSKÅL, tenn, oidentifierade mästarstämplar, KÄRL, tenn, oidentifierade mästarstämplar, 1842, diameter ca 19-27 cm

Skador

306201

2015-04-20