Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIN, s.k. forskrin, 1700-tal, Sverige, svepteknik, beslag och dekor av järnsmide, höjd ca 25, 40x56 cm
Slitage, lås saknas
306206
2015-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här