Skrin 1700-tal

Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, s.k. forskrin, 1700-tal, Sverige, svepteknik, beslag och dekor av järnsmide, höjd ca 25, 40x56 cm

Slitage, lås saknas

306206

2015-04-20