Rysk samovar

Rysk samovar
Rysk samovar
Rysk samovar
Rysk samovar
Rysk samovar
Rysk samovar
Rysk samovar
Rysk samovar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SAMOVAR, Ryssland, 1900-tal, mässing med handtag i trä, totalhöjd ca 70 cm

Bucklor, slitage, fat saknas

306208

2015-04-20