Italiensk skola 1800-tal

Italiensk skola 1800-tal
Italiensk skola 1800-tal
Italiensk skola 1800-tal
Italiensk skola 1800-tal
Italiensk skola 1800-tal
Italiensk skola 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ITALIENSK SKOLA (1800-tal): Jungfru Maria och Jesusbarnet, olja på duk, 78x64 cm

Dukskador

306215

2015-04-22