Matbord
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MATBORD med rund skiva i marmor, gjuten centralfot, vitlackerad, höjd 72, diameter 135 cm
Omlackared fot med billack, skiva med äldre repor och enstaka kantnagg samt mindre kantlagning
306255
2015-04-26