Arne Nilsson oljemålning

Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARNE NILSSON (född 1925), kustvy, olja på pannå, signerad Arne Nilsson, 30 x 44 cm

306267

2015-04-21