Tevagn Skaraborgs möbelindustri

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SKARABORGS MÖBELINDUSTRI AB, serveringsvagn, ek, 1900-tal, Tibro, låda i sarg, klaff, etikettmärkt i låda, höjd ca 70, 86 (total 124) x51 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

306272

Päivämäärä:

2015-04-21