Tevagn Skaraborgs möbelindustri
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SKARABORGS MÖBELINDUSTRI AB, serveringsvagn, ek, 1900-tal, Tibro, låda i sarg, klaff, etikettmärkt i låda, höjd ca 70, 86 (total 124) x51 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
306272
Päivämäärä:
2015-04-21