Väggarmatur modern design

Väggarmatur modern design
Väggarmatur modern design
Väggarmatur modern design
Väggarmatur modern design
Väggarmatur modern design
Väggarmatur modern design

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGARMATUR, 1900-talets andra hälft, vitmetall och glas, höjd 21, längd 42, djup ca 22 cm

Bruksslitage

306274

2015-04-21