Nils Gunnar Zander objekt

Nils Gunnar Zander objekt
Nils Gunnar Zander objekt
Nils Gunnar Zander objekt
Nils Gunnar Zander objekt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS GUNNAR ZANDER (född 1944): Objekt i form av öppet kuvert, signerad och daterad NG Zander 83, blandteknik, 79x104 cm

306279

2015-04-21