Dryckesstop silver

Dryckesstop silver
Dryckesstop silver
Dryckesstop silver
Dryckesstop silver
Dryckesstop silver
Dryckesstop silver
Dryckesstop silver
Dryckesstop silver

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DRYCKESSTOP, silver, fantasistämplar, 1700/1800-tal, på 3 ball-and-claw fötter, hänkel med tumgrepp, höjd 14,5 cm, vikt ca 415 g

Bucklor

306283

2015-04-21