Karin Parrow oljemålning

Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARIN PARROW (1900-1986), kustvy med segelbåt, signerad Karin Parrow, olja på duk, 33 x 40 cm

306295

2015-04-21