Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, smide, höj- och sänkbar

Saknar skärm, slitage

306316

2015-04-21