Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HENRI VAN WYK (1833-?): Flicka matande höns, signerad och daterad Wan Wyk 1891, olja på duk, ca 46x38 cm
Lagningar, ytskada
306318
2015-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här